…rastliny ju milujú…
tradícia

Copyright © 2012 bora.orava.sk. Všetky práva vyhradené. created by

WEBSMART

PROFIL    PRODUKTY    RAŠELINOVÁ ZEMINA BORA    BORAVIT AB MUŠKÁTY    RAŠELINA BIELA KYSLÁ    RAŠELINA BORA    DOPRAVA     KONTAKT

Pôsobíme na trhu od roku 1992, máme dvadsaťdeväť ročnú tradíciu výroby substrátov. Náš najväčší úspech za 29 rokov je vodné dielo Gabčíkovo. Celá výsadba a ozelenenie brehov vodného diela.

Naše substráty sú vyrábané na báze rašeliny s pridaním zeolitu, bentonitu, agroperlitu, živín. Na zlepšenie sacej schopnosti našich substrátov pridávame wetting agent. Naše substráty neobsahujú rôzny hmyz, mušky, skočky a iné. Výsledky ťažkých kovov sú 5 až 10 krát nižšie ako predpisuje norma par.14 zákona č.136/2000 Z.z. o hnojivách.


Vyrábame aj špeciálne substráty podľa konkrétnych požiadaviek klienta pre lesné škôlky, trávnikový substrát  pre ihriská, rodinné domy.

Liečebné účinky našej rašeliny sa využívajú už vyše 25 rokov na zábaly a výrobu rašelinových plátov.

Obchodné zastúpenie máme cez veľkosklady BA, ZA, KE, MI, PD, ZV, PO. Dovoz priamo k spotrebiteľovi pri minimálnom odbere 2 paliet na celom území Slovenskej Republiky zabezpečuje externá špedičná firma. Palety vieme pripraviť z rôznych druhov. Tešíme sa na korektnú spoluprácu.

                                                               Kolektív BORA s.r.o, BOBROV